Cumhuriyet Üniversitesi Canlı Model Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi Canlı Model Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi Lise Mezun Bay Bayan Canlı Model Alım ilanı 04 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvurular 09 ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Şahsen yapılacaktır. Açıklanan ilanda KPSS şartı bulunmamaktadır.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere Lise mezun Bay Bayan 2 kişi Canlı Model Kamu Personeli olarak görevlendirilecektir. Başvurular 09 ve 11 Ağustos 2017 tarihinde tarihin’ de sona erecektir.

Başvuracak adaylar için Başvuru adresi yeri ve şekli: Adayların müracaatlarını 09 Ağustos 2017 – 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Cumhuriyet Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı evrak Bürosuna 09:00 ile 16:00 saatleri arasında şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylardan İstenen Belgeler: Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Naklen atanacaklar için onaylı hizmet belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf (2 Adet), Adli sicil belgesi ve Sağlık raporu olması gerek.

Canlı Model Kamu Personel pozisyonu için 2 kişi için Şartlar: Lise ve dengi mezun olması ve Hareketsiz uzun süre duruşlar için sağlık durumuna sahip olması gerekmektedir.

Merkezi mülakat kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden başlamak üzere talep sayısının (3) üç katı olacak şekilde yayınlanacak listede yer alan kişilerin isim, iletişim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumları ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşlar tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Adaylar başvurularını Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak çıktısı ile birlikte erkek adaylar için askerlik terhis, tecil, muafiyet belgelerinin aslı ve fotokopisi ile birlikte Cumhuriyet Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı’na 11 Ağustos 2017 tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.