Çüngüş Belediye Başkanlığı Kadrolu 9 İşçi Alımı

Çüngüş Belediye Başkanlığı Kadrolu 9 İşçi Alımı

Çüngüş Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı 07 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular 12 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana En az İlkokul mezunlar başvurabilir. Toplam alınacak personel sayısı 9 olarak belirtilmiştir.

Çüngüş Belediye Başkanlığı 07 Haziran 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 9 kişi İşçi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar 12 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak Kanal Izgara işçisi 1 kişi için: Kanal Izgara İşçisi meslekli, Bu meslek dalında çalışmış ve belgesi olan, B- sınıfı ehliyetli, Askerliğini Fiilen Yapmış veya Tecilli, lise mezun, Erkek ve Öz geçmişi olması gerek.

Büro işçisi 1 kişi için: Büro İşçisi meslekli, Bu meslek dalında çalışmış ve belgesi olan, B- sınıfı ehliyetli, lise mezun, Erkek, Engelli ve Öz geçmiş gereklidir.

Şoför 1 kişi için: Kamyon Sürücüsü meslekli, Bu meslek dalında kamuda çalışmış ve belgesi olan, D sınıfı ehliyetli SRC:1-3 4, lise mezun, Erkek Engelli ve Öz geçmişi bulunması şart.

Elektrikçi 1 kişi için: Elektrik tesisatçısı meslekli, Bu meslek dalında çalışmış, belgesi olan ve deneyimli, Temel internet kullanım belgeli, B sınıf ehliyetli, Askerliğini Fiilen Yapmış, Meslek lisesi, Erkek ve Öz geçmişi bulunması şarttır.

Mezarlıkçı 1 kişi için: Mezarlık Görevlisi meslekli, Bu meslek dalında çalışmış ve belgesi olan, B sınıfı ehliyetli SRC 1ve 2 belgeli, Bilgisayar kullanıcısı belgeli, Askerliğini Fiilen Yapmış, MYO mezunu, Erkek ve Öz geçmişi olması gerekli.

Levazımcı 1 kişi için: Cenaze Levazımatçısı meslekli, Bu meslek dalında çalışmış ve belgesi olan deneyimli, Askerliğini Fiilen Yapmış, lise mezun, Erkek ve Öz geçmişi olması şart.

Beko Loder Operatörü 1 kişi için: Beko Loder (kazıyıcı yükleyici) Operatörü, Bu meslek dalında çalışmış ve belgesi olan, D-C- sınıfı ehliyetli, İş Kamyonu Operatörü belgesi olan, Askerliğini Fiilen Yapmış, İlköğretim mezun Erkek ve Öz geçmişi şart.

Şoför 1 kişi için: Diğer Motorlu Araç sürücüleri, Bu meslek dalında çalışmış, belgesi olan ve deneyimli, B sınıf ehliyetli, Askerliğini Fiilen Yapmış, Lise mezun, Erkek ve Öz geçmişi sunması şart.

Ateşleyici 1 kişi için: Avcı (Ateşli Silah Tuzaklama) meslekli, Bu meslek dalı kursunu bitirmiş, çalışmış ve belgesi olan, E sınıfı ehliyetli, Askerliğini Fiilen Yapmış, Lise mezunu, Erkek ve Öz geçmişi bulunması gerekmektedir.

Alınacak Personeller Noter Huzurunda Kura çekimi ile belirlenecektir. Başvuracak adaylar Diyarbakır Çüngüş Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal, Engelli olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur üzerinden 12 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.