D.K.K Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçi Alımı

D.K.K Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçi Alımı

D.K.K Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

DKK Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. DKK Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçisi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Puantör ve 2 kişi Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı toplam 3 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Kocaeli DKK Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçisi Puantör 1 kişi Genel için şartlar: Ortaöğretim mezunu (lise ve dengi) olması, 6331 İşyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS Girmiş Olma şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003473116 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kocaeli DKK Gölcük Tersane Komutanlığı Kamu İşçisi Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı 2 kişi Genel için şartlar: Ortaöğretim mezunu (lise ve dengi) olması, 6331 İşyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS Girmiş Olma şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. İş kur iş ilan 00003473188 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

İlana başvuracakların talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kocaeli iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Kocaeli DKK Gölcük Tersane Komutanlığı istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapılmalıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.