Danıştay Başkanlığı 5 Personel Alımı

Danıştay Başkanlığı 5 Personel Alımı

Danıştay Başkanlığı 5 personel alınacağını 10 Ekim 2016 da duyurdu. Başvurular İnternet üzerinden 17 Ekim 2016 başlayıp 19 Ekim 2016 da sona erecektir.

Alınacak personeller 4 kişi Bilgisayar Mühendisi 1 kişi İnşaat Mühendisi kadrosuna atanacak olup Başkanlık Merkez Teşkilatında görev yapacaktır.

4 Bilgisayar Mühendisine başvuracak adaylarda aranacak şartlar: 31 Aralık 2016 tarihi itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olması, 2016 KPSS (B) Grubu lisans sonuçlarına göre (KPSS P3 puan türünden) en az yetmiş (70) puan almış olmaması, Arşiv araştırması sonucu olumlu olması, Bilgisayar Mühendisliği kadrosu için; Mühendislik fakültelerinin; elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, telekomünikasyon, mekatronik, bilgisayar, bilişim sistemleri, yazılım, endüstri, kontrol ve sistem bilgisayar bilimleri bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.Bu kadroya atanacak adaylar Danıştay bünyesinde geliştirilecek iç uygulamaların geliştirilmesi ve idamesinde çalıştırılacaktır.

1 İnşaat Mühendisine başvuracak adaylarda aranacak şartlar: Mühendislik fakültelerinin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması, 35 yaşını bitirmemiş olmaksı, 2016 KPSS (B) Grubu lisans sonuçlarına göre (KPSS P3 puan türünden) en az yetmiş (70) puan almış olması ve Arşiv araştırması sonucu olumlu olması gerekmektedir.

Danıştay Başkanlığı 5 Personel Alımı için Başvuracak adaylar İlan tarihinden itibaren başvuru süresinin bitimine kadar Danıştay Başkanlığını Resmi İnternet adresinden sisteme kayıt olarak kullanıcı hesabı oluşturmaları gerekmekte olup oluşturulan bu hesabı kullanarak başvuru süreleri içerisinde başvurularını yapabilirler. Başvurularda üniversite diploması PDF formatında ilgili alana yüklenecektir. Şahsen yapılan başvurular ile posta veya kargo yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Danıştay Başkanlığı 4 Bilgisayar Mühendisi 1 İnşaat Mühendisi toplam 5 Personel alımı için 17 Ekim 2016 ile 19 Ekim 2016 tarihleri arasında başvurular yapılacaktır. Ankara İş İlanları Kariyer.

İlanı daha detaylı incelemek için lütfen Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.