Danıştay Bilgisayar Mühendisliği Mezunu Sözleşmeli Kamu

Danıştay Bilgisayar Mühendisliği Mezunu Sözleşmeli Kamu

15 Ocak 2016 tarihinde Danıştay Başkanlığı Tarafından 1 (Bir) Kişi Sözleşmeli Bilişim Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 1-5 Şubat 2016 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.

Danıştay Başkanlığı 15 Ocak 2016 tarihinde kamu personeli alım ilanı yayınladı. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli pozisyonda istihdam edilmek üzere bilişim personeli alınacağı bildirildi. Başvurular çevrimiçi olarak 1 ile 5 Şubat 2016 tarihleri arasında alınacağı belirtildi.

Sözleşmeli bilişim personeli olabilmek için Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, Tercihen 15 yıllık süreyi kamu kurum ve kuruluşlarında geçirmiş olmak şart. Adayların Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gereklidir.

Ayrıca Danıştay tarafından yayınlanan ilanda on beş özel şart yer almakta olup, Alınacak personel kurum tarafından yapılacak olan sözlü sınavla belirleneceği açıklandı.

İstihdam edilecek olan kişiye brüt ücret tavanının 3 katı ile 2 katı arasında kurum tarafından ücret belirlenecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.