Darbe Operasyonu CHP'ye mi Sıçradı.?

Darbe Operasyonu CHP'ye mi Sıçradı.?

Darbe girişimi milli iradenin temsil edildiği siyasal partilerede'mi sıçradı. Ülkeyi karanlığa sürüklemek ve milletin silahıyla milleti adeta yok etmek istiyen cuntacı FETO terör örgütünün bağlantıları acaba siyasal iradeyidemi etkisi altına almış.

Darbe CHP’ye de sıçradı mı?

15.07.2016 tarihinde ülkemiz 10:30 saatleri itibarıyla başlayan ve milli iradeyi demokrasiyi hukuk devletini ve halkımızın sarsılmaz birliğini hedef alan alçak bir kalkışmaya maruz kalmıştır.

Ordu içinde örgütlenmiş paralelci cunta tarafından gerçekleştirilen bu hain kalkışmanın hak ettiği cevabı en etkili şekilde aldığından ve alacağından hiçbir kuşkumuz yoktur.

FETO terör örgüt yapılanması milli iradenin cereyan ettiği siyasal partilere bulaşılması milletimizin vicdanında derin yaralar açacağı korku ve endişesi taşırken (CHP Beydağı İlçe Başkanı Feridun Yılmazlar) gözaltına alınmıştır. Ödemişte savcılık tarafından ifadesine başvurması beklenirken vatandaştan acaba sorusu haber kanallarına ulaşmaktaydı.

Bu olayı www.kamupersonelialimi.com okurlarımıza en doğru bilgiyi sunmak için araştırdık. Haber sitelerinin Cumhuriyet Halk Partisi ve diğer partilerin fetöcü terör örgütüyle bağlantısı olduğuna dair bir bulguya rastlamadık, ancak göz altına alınan Chp Beydağı İlçe Başkanı Feridun Yılmazer’in darbe teşebbüsüne kalkıldığı 15.07.2016 tarihi gecede partililer Camilerden sela okunmasını engel olmaya çalıştığı iddasıyla gözaltına alındığı bilgisi gelmiştir.

İzmir Chp il sekreteri Birgül Değirmenci yaşanan gelişmeler için şu cümleleri aktardı. Ödemiş ilçesi ilçe başkanımızın gözaltına alınma nedenini anlayamadığımız için partimiz avukatları tarafından ödemiş savcılığı hangi nedenle ifadesinin alınacağı bilgisini avukatlarımıza vermemiştir. Savcılığın soruşturmasını beklemekteyiz diyerekten süreci takip edeceğini açıklamıştır.

 

 

 

 

 

 

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.