Darbecilere Tarihin En Büyük Cezası

Darbecilere Tarihin En Büyük Cezası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Kızılay Meydanın’da yaptığı konuşmada açıkladı. “Darbecilere tarihin en büyük cezasını vereceğiz “ dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu yaptığı konuşmada “Ülkemize darbeyi reva görenleri, kardeşi kardeşe düşürmek suretiyle bu ülkeyi başkalarına uşaklık yaptırmak isteyenleri , tarihin en büyük cezasıyla cezalandıracağız “ dedi.

Kızılay Meydanın’da yaptığı konuşmada Türk halkının bugüne kadar darbeden çok çektiğini , bundan dolayı da demokrasiyi yaralayacak bir harekete halkın izin vermeyeceğini dile getirdi. Eğer darbe başarılı olsaydı dönüşü mümkün olmayan bir yola girilecekti şeklinde cümleler kurdu.

“Bu darbe başarılı olsaydı 100 yıllık bir acı ile kavrulacaktık. Türk halkı , her şeyi göz önüne alarak kendilerini tankların önüne siper etti. Yemin ederim ki darbe teşebbüsünde bulunanlar Anadolu insanını tam anlamıyla tanımamışlar. Eğer bilselerdi böyle bir yola çıkmazlardı” diye cümlesine devam etti.

Cuntacıların asıl hedefinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu vurgulayan Soylu : “Darbecilerin hedefi belliydi. Ülkemizin istikbali söz konusuydu ama onların asıl hedefi Cumhurbaşkanımızı almaktı. Gafiller, sizin bir hesabınız varsa Allah’ın da bir hesabı var. Cumhurbaşkanımızdan gelecek olan ikinci bir emre kadar meydanları terk etmeyeceğiz , tezgahları bozulana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum