Darbenin Olacağını Sözde Prof Açıklıyor

Darbenin Olacağını Sözde Prof Açıklıyor

Darbeden 1 Ay önce Tvnet Özgürlük Zamanı Programına Katılan Sözde Prof Hainden, Akıl almaz açıklamalar.

Darbenin Olacağını Dile Getiren Hain Profesör
Tvnette, Özgürlük Zamanı Programına katılan “Fetöcü Profesörden”  2,Güne Kadar Akp’nin Tüm Üyelerinin Mallarına el Konularak, Halk Sokağa Çıkmaya Korkacak, İmamlar Ezan Okuyamayacak Diyerekten, Tehditler Savurdu.

15.07.2016 tarihinde ülkemiz 10:30 saatleri itibarıyla başlayan ve milli iradeyi demokrasiyi hukuk devletini ve halkımızın sarsılmaz birliğini hedef alan alçak bir kalkışmaya maruz kalmıştır. Ordu içinde örgütlenmiş paralelci cunta tarafından gerçekleştirilen bu hain kalkışmanın hak ettiği cevabı en etkili şekilde aldığından ve alacağından hiçbir kuşkumuz yoktur. Ancak bu profösör ve bunun gibi devletine ihanet eden yazarlar, gazeteciler, sanatçılar, tv sunucuları, oyuncular, kuklalar, insan görünümlü vatan hainleri, Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde halkın onuru, gururu, şerefi ve haysiyetiyle oynayan başta ‘FETÖ/PYD’ sempatizanı ve saydığımız halk düşmanı hayal kahramanlarının top yekun ahlaksız sözleri ve eylemleri için (Anayasa Güvencesi) çıkartılması yönünde gelen yorumlar arasında yer almaktadır.

14.06.2016 tarihinde Profesör  Osman Özsoy’  Tvnettin, Özgürlük Zamanı programında, halkı rahat olmaya davet ederek, ‘Fetöcü Terör Hizmet Hareketini Yoğun Günler Beklemektedir’ sözü üzerine sunucu ne bekliyorsunuz, Allah size bir şey mi emretti, sorusu üzerine hayır, insanlar inandıkları ve bildiklerini yerine getirmeli ve sonrasında Allah gereğini yapar çünkü bu Devlet böyle yönetilmez. Kore, Amerika ve Almanya’yı örnek vererek nasılda ‘BAŞKANLARINI’ indirdiler. Bizde öyle indireceğiz diyerekten DARBE GİRİŞİMİNDEN haberdar olduğu anlaşılmaktadır.

Devletin ve Milletin ekmeğini yiyip, Millete silah çekerek Ülkemizi 100 Yıl belki’de, Ülke diye bir şey kalmayacaktı. Bu ‘FETÖ/PYD’ darbecilerinin ( ASILMASINI) ve sempatizanı şerefsizleri vatandaşlıktan çıkartılmasını ve bir daha dönmeyecek şekilde yasalar konulmasını Türkiye Cumhuriyeti Halkı istemektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.