Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Engelli Kamu İşçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Engelli Kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı Elemanı olarak istihdam edileceği açıklandı.

Balıkesir Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde sinyalizasyon projelerinde en az 1 yıl çalışmış olmak şartı aranmaktadır. Adaylar hangi işte çalıştıklarını, işyerinden alacakları SSK işyeri sicil numarasının belirtildiği yazı ve SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet dökümüyle belgeleyecektir.

6331 İşyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS Girmiş Olma şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Ankara iş ilanları kariyer.

Kamu İşçisi Genel için şartlar: Sağlık kurulu raporu tam teşekküllü hastaneden alınan olması gerekmektedir. 6331 İşyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS Girmiş Olma şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir.

Nihai listede yer alacak adaylar noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 12 Ocak 2017 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Başvuru son tarih 29 Aralık 2016 dır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.