Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı 2017

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı 2017

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı ilanı yayınladı. Başvurular 15 Mayıs 2017 ile 16 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Lise mezunu adaylar alınacak olup başvuracak adayların kılavuzu dikkatli okumaları gerekmektedir.

Türkiye Geneli Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi Bakım ve Onarımcısı Elemanı olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 15/16 Mayıs 2017 de yapılacak olup ilan 25 Mayıs 2017 de işkur üzerinden yayınlanacaktır.

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere Engelli ve Eski Hükümlü işe alınacak işçide yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde çalıştırılacaktır.

Erzincan 434 Yol Bakım Onarım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 eski hükümlü için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar ilanla birlikte açıklanacaktır.

Horasan 452 Yol Bakım Onarım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 eski hükümlü için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar belirtilecektir.

İzmit 117 Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Şefliğine raylı sistemler sinyalizasyon bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 eski hükümlü için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar açıklanacak.

Alsancak 313 Yol Bakım Onarım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 engelli için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar belirtilecek.

Alsancak Mekanik Atölye Müdürlüğüne mekanik vasıta tesis cihaz ve vinç operatörü olarak işe alınacak 1 eski hükümlü için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar belirtilecek.

İzmit 117 Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Şefliğine raylı sistemler sinyalizasyon bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 eski hükümlü için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar açıklanacak.

Ali fuat paşa 121 Yol Bakım Onarım Şefliğine demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak işe alınacak 1 eski hükümlü için iş gücü talebimiz ilan edilirken İş Tanımı ve Genel Şartlar bölümünde duyurulacak hususlar belirtilecek.

6331 İşyerleri toplu iş sözleşmesiyle atama yapılacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS Girmiş Olma ve Eski Hükümlü şartı var puan belirtilmemiştir. Bu ilana başvuracak adayların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir.

Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.