Demirtaş Sulama Birliği İş İlanları

Demirtaş Sulama Birliği İş İlanları

Demirtaş Sulama Birliği tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçici(Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar, başvurularını İŞKUR resmi internet site

Demirtaş Sulama Birliğince  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Beden İşçisi (Genel) unvanıyla kamu işçisi olarak Geçici (Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Başvuracak adaylar 00003868520 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Bursa Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne giderek başvuru yapabilirler.

Beden İşçisi (Genel) alımı için: Adayların en az öğrenim seviyesi okur yazar olmak ve en fazla öğrenim seviyesi ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak olarak belirtilmiştir. Başvuracak adayın, Beden İşçisi olarak en az 3 yıl deneyime sahip olması gerekmektedir. Adaylarda A1 sürücü belgesi bulundurma şartı da aranmaktadır.

İstihdam edilen personel kanaletlerin bakım onarım ve tarımsal su dağıtımı işinde görevlendirilecektir. İlanda ikamet şartı da yer almakla beraber tercih edilen ikamet ilçeleri Yıldırım ve Gürsu olarak açıklanmıştır.

İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 12 Temmuz 2017 tarihinde saat 14.00’da Bursa 10. Noter’de işçi alımı için kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.