Deneyimsiz Part-Time Kızılay Personel Alımı Başvuru Ekranı! Sona Eriyor

Deneyimsiz Part-Time Kızılay Personel Alımı Başvuru Ekranı! Sona Eriyor

Kızılay Lojistik tarafından üniversite 3 ve 4. Sınıf öğrencisi alımı yapacak. Yarı zamanlı “part-time” Kızılay personel alımı şartları ve tüm detaylar.

Türk Kızılay’ına üniversitelerin 3 ve 4. Sınıflarında okuyan öğrencilerin başvuru yapabileceği personel alımı sona eriyor. Part-time olmak üzere Kızılay Lojistik için başvuru şartları, süreç ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık.

kizilay-personel-alimi.jpg

Lojistik Uzman Yardımcısı alımı (genel ve özel şartlar)

B Sınıfı ehliyeti olmak, depo yönetimi ve mevzuat bilgisine sahip olmak, tercihen İngilizce bilmek gerekiyor. Ayrıca dokümantasyon yönetimi ve raporlama becerisine sahip, etkin zaman yönetimi ve planlama becerisine sahip, yurt içi ve yurt dışı deprem, sel, yangın vb. her türlü afette kısa veya uzun dönem görev alabilecek fiziki ve psikolojik yeterliliğe sahip olmak şartları var. İşte gerekli başvuru ekranı.

Kızılay Lojistik personel alımı mezuniyetler

Kızılay personel alımına üniversitenin 3. veya 4. Sınıfında okuyalar başvurabilecek. Üniversitelerin İİBF, Mühendislik ya da Lojistik Yönetimi Bölümlerinde okuyanlar başvura yapabilecek.

Part time personel alımı başvuruları

Üniversite 3. Ve 4. Sınıf öğrencileri yarı zamanlı Kızılay personeli olmak için başvurularını yarına kadar yapabilecekler. Süreç 8 Mart 2022 tarihi saat 18.00’a kadar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapılabilir.

Başvuru EKRANI.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum