Deniz İşletmeleri 6 Bölümde En Az Lise Mezun Personel Alacak

Deniz İşletmeleri 6 Bölümde En Az Lise Mezun Personel Alacak

Deniz İşletmelerine istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen 6 ünvanda KPSS şartsız personel alımı yapılacaktır. Başvuru son tarih 08 Aralık 2017 olarak açıklandı.

İzmir Körfezinde işletmecilik yapan İZDENİZ’de istihdam edilmek üzere uzak yol personeli, Başmühendis, Başmakinist, Güverte personeli, Makine Personeli ve Çıkmacı personeli olarak görevlendirilecektir.

Alınacaklarda aranan bazı şartlar: Türk vatandaşı olmak, Sabıka kaydı olmamak, 35 yaşını aşmamış olmak (güverte, makine personeli ve çımacı için) ve Çalışmaya engel olabilecek engeli bulunmaması gereklidir.

En az lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak ve Daha önce çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması gerekmektedir.

Uzakyol, Başmühendis ve Başmakinist adayları: Uzak yol Baş Mühendis Ehliyetiyle gemilerde Başmühendis olarak çalışmış olmak. Başmakinist ehliyeti : Ehliyetinde 1500 KW üzerinde tüm sularda ya da en az yakın kıyısal seferde baş makinistlik yapabilir ibaresi bulunması gerek.

Güverte, Makine ve Çıkmacı personeli için: En az lise mezunu olmak ve güverte bölümünden en az Usta Gemici ehliyetine, makine bölümünden en az Yağcı ehliyetine haiz olan adaylar başvuru yapabilirler.

Ön başvurular özgeçmiş ile 08 Aralık 2017 tarihine kadar e-mail yada 0 232 4630057 nolu fax’a) Esra BOYLU dikkatine yapılabilir. (Ayrıntılı bilgi için Tlf no: 0 232 4040909 (Dahili 123-125) 0 850 3600350 olarak bildirilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum