Deniz Kuvvetleri Ankara Deniz İkmal Grup Komutanlığı İşçi Alımı

Deniz Kuvvetleri Ankara Deniz İkmal Grup Komutanlığı İşçi Alımı

Deniz Kuvvetleri Ankara Deniz İkmal Grup Komutanlığı İşçi Alım ilanı 10 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak Personel Lise mezunu olacağı açıklandı. Başvurular 10 Temmuz 2017 de başlamış olup 19 Temmuz 2017 de sona erecektir.

Ankara Deniz Kuvvetleri Deniz İkmal Grup Komutanlığı İşçi Lise Mezun olarak alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 10 Temmuz 2017 itibariyle başlamış olup 19 Temmuz 2017 de sona erecektir.

Ankara Terzi 2 kişi için: iş kur ilan 00003890822 numarası ile 19 Temmuz 2017 tarihine kadar İnternet işkurdan veya işkur adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Adayların Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının Mesleki eğitim veren liselerin terzilik ile ilgili bölüm mezunu ve Ustalık kalfalık belgesi olan adayların başvurusu alınacaktır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) sonuçları geçerli olup, adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.