Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İşçi Alımı 2017

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İşçi Alımı 2017

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Lise mezun KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır. Adaylar belirtilen tarih aralığında başvuru yapmaları gerek.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Sıhhi Tesisatçı istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 12 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Başvuracak adayların KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan adayların başvuruları kabul edilecektir. Adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim lise ve dengi Tesisat teknolojisi, Sıhhi tesisat, Isıtma ve diğer bölüm mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003749185 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Milli Savunma Bakanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Ankara adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.