Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 2 personel alıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 2 personel alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yapılan kamu personeli alım süreçleri dahilinde bir yeni güncel istihdam duyurusu yayımlandı. 2 kişilik kontenjan açılan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde personel alımları yapılacaktır.

Türkiye genelinde memur alımı, sözleşmeli personel alımı, kamu personeli alımı istihdam süreçleri artarak devam ediyor. İşe alımlar için yayımlanan personel alımı duyurularında başvuru süreci ve başvuru şartlarına dair bilgilendirmeler adaylara sunuluyor.

İŞKUR İş İlanları

Aracı kurum olarak faaliyet göstermeye devam eden Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; adayların bilgisine sunulan ve Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce ilan edilen başvuru detaylarına göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı dahilinde işe alım süreci başladı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alımı

21 Ekim 2020 İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayımlanan personel alımı detaylarında yer alan bilgilere göre; söz konusu alımlar dahilinde görevlendirilecek olan personellerin hizmet yerlerinin Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığı 48750 Marmaris Muğla / Türkiye olduğu açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığı bünyesinde yapılacak olan personel alımı için 2 kişilik kontenjan açıldı. İlgili kontenjanlar dahilinde Kantin Görevlisi alımı yapacak kurum dahilinde kura ile personel alımı yapacaktır.

Başvuru Süreci

21 Ekim 2020 itibari ile İŞKUR resmi internet adresinde yer alan ilana yapılacak olan başvuruların resmi süreci başladı. Adaylar 00005738464 numaralı ilan ile en geç 26 Ekim 2020 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Şartları 

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Askeri Kantin Başkanlığı bünyesinde yapılacak olan 2 kişilik Kantin Görevlisi alımı için adayların en az ilkokul en fazla lisans mezunu olması gerekmektedir.

Yaş şartı aranan başvurular için adayların 21 Ekim 1990 tarihinden sonra doğmuş olmaları ve 18 ile 30 yaş aralığına sahip olması gerekmektedir.

Başvurular neticesinde görevlendirilecek olan adayların asgari ücreti ile hizmet verecekleri açıklanmış olup; başvuruların akabinde sonuçların belirlenmesi için 2 Kasım 2020 saat 14:00’te Aksaz İhale Ve Satın Alma Komisyon Başkanlığı adresinde kura çekimi yapılacağı açıklanmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.