Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü İstanbul Beyoğlu şubesi Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Muhaseci ve 1 kişi Bilgisayar Mühendisi olmak üzere 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Muhasebeci 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS P3 Puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, 1 yıl iş deneyimine sahip olması ve İncilizceyi orta düzeyde biliyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552292 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Bilgisayar Mühendisi 1 kişi için şartlar: Üniversitelerin İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler,Sosyal Bilimler Fakülteleri, Maliye, İşletme, Ekonomi, İktisat ve Muhasebe mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS P3 Puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, 1 yıl iş deneyimine sahip olması ve İncilizceyi iyi düzeyde biliyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552187 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adayların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. İstanbul iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü İstanbul Beyoğlu istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.