Denizcilik İşletmeleri Ön Muhasebeci Bilgisayar Programcısı

Denizcilik İşletmeleri Ön Muhasebeci Bilgisayar Programcısı

T.D.İ Genel Müdürlüğü A.Ş. Merkez Kuruluşu Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak açıklandı. Başvurular 09 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Ön Muhasebeci, 1 kişi Bilgisayar Programcısı, 1 Kişi İnşaat Mühendisi ve 1 kişi Harita Mühendisi olmak üzere toplam 4 kişi istihdam edileceği açıklandı. İstanbul iş ilanları kariyer.

1 kişi Ön Muhasebeci alımı için şartlar: Meslek Yüksek okulu Önlisans Muhasebe bölümü mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, İyi derecede İngilizce biliyor olması ve 3 yıl Muhasebe deneyimi olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar iş kur iş ilan 00003532206 no ile 09 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

1 kişi Bilgisayar Programcısı alımı için şartlar: Meslek Yüksek okulu Bilgisayar, Bilgisayar Programcılığı, Teknolojisi, Teknoloji ve programlama ve Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği bölümü mezunu olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, İyi derecede İngilizce biliyor olması ve Sistem ve Network konularında bilgi sahibi olması, Sybace Veritabanı yönetimi, SQL yapısal sorgulama dilini bilmesi ve Power Builder Programlama Dili kullana bilmesi gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar iş kur iş ilan 00003532248 no ile 09 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

1 kişi İnşaat Mühendisi alımı için şartlar: Mühendislik fakültesi Deniz bilimleri, Tekstil Teknik ve tasarım, İnşaat Lisans bölümü mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, İyi derecede İngilizce biliyor olması ve Auto Cad Programlarına ve Türkiye yapı imar mevzuatına hakim olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar iş kur iş ilan 000035322096 no ile 09 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

1 kişi İnşaat Mühendisi alımı için şartlar: Mühendislik fakültesi Deniz bilimleri, Tekstil Teknik ve tasarım, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, Jeodezi ve totogrametri Mühendisliği Lisans bölümü mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, İyi derecede İngilizce biliyor olması ve GPS, Total Station, Nivelman, Teodolit vb. mesleki ölçüm cihazlarını, Autocad, Netcad, MS Office programlarını kullanıyor olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar iş kur iş ilan 000035322284 no ile 09 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Başvuracak adaylar İstanbul’a istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 09 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.