Denizli Belediyesi Personel Alımı

Denizli Belediyesi Personel Alımı

Denizli Belediye Sözleşmeli Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 31 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Denizli Çivril Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Veteriner Hekim ve 1 kişi harita Mühendisi olarak toplam 2 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Veteriner Hekim 1 kişi için şartlar: Lisans Veterinerlik Fakültesi mezunu olması, Herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik ve yaşlılık aylığı alıyor olmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tecilli veya muaf olması, Üniversitelerin unvanı ile ilgili olan bölümünden mezun olmaması, Görevinin devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmaması ve Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmaması gerekmektedir.

Harita Mühendisliği 1 kişi için şartlar: Lisans Harita mühendisliği Bölümü mezunu olması, Görevinin gerektirdiği yazılım programlarını bilmesi, Herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik ve yaşlılık aylığı alıyor olmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tecilli veya muaf olması, Üniversitelerin unvanı ile ilgili olan bölümünden mezun olmaması, Görevinin devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmaması ve Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmaması gerekmektedir. Denizli iş ilanları kariyer.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru dilekçesi, Üniversitenin İlgili Bölümünden mezun olmak (öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya Noter onaylı fotokopisi), Yerleşim yeri belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Özgeçmişi ve 2 adet Fotoğraf, Erkek Adaylar için Askerlikle ilgili durumu gösterir belge, Adli Sicil Belgesi, Sağlık Raporu ve Başka bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmadığına dair beyan olması gerekmektedir.

Başvuru tarihi ve şekli: Başvurular 30 Ocak 2017 başlayıp 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Salı günü saat 16.00’ya kadar Çivril Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. Üçüncü şahıslar eli ile, posta veya email ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.