Denizli Çameli Kaymakamlığı Personel Alımı 2016

Denizli Çameli Kaymakamlığı Personel Alımı 2016

23 Mart 2016 Tarihinde SYDV Denizli Çameli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 7 Nisan 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Denizli İli Çameli İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 23 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular internet ortamında çevrimiçi olarak 7 Nisan 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 11 Nisan 2016 günü mesai bitiminde sona ereceği duyuruldu.

Denizli Çameli SYDV 1 Kişi Büro Görevlisi alınması için istenen özel şartlar ise şöyle belirlenmiştir: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin herhangi bir bölümünden, Fen - Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji ve Psikoloji, Eğitim Fakültelerinin PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik) bölümlerinden veya Hukuk Fakültesinden mezun olmak. Başvuru yapacak adayın bayan olması (erkek personel alınmayacak.) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 22.09.2015 tarihi itibari ile Çameli sınırları içerisinde ikamet etmeden başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Ayrıca adayların MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak, (Zorunlu olmayıp tercih nedenidir.) Adaylar, http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx internet adresinden elektronik başvuru yapacaklardır. Posta, kurye, kargo veya 3. kişiler vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5 (Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda en yüksek puanı alan 1 personel ile sözleşme yapılacaktır. Personel Alımına ilişkin tüm bilgiler Çameli Kaymakamlığı web sitesinde yer alacaktır.

Başvuru işlemini internet üzerinden yapan adaylar İstenen belgeleri ilgili Kaymakamlığa teslim etmeleri gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.