Denizli İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Personel Alımı

Denizli İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Personel Alımı

30 Mayıs 2016 Tarihinde Denizli İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Sözleşmeli Teknik Personel Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 8 Haziran 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Denizli İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 30 Mayıs 2016 tarihinde Sözleşmeli Teknik Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre "Ülkesel Küçükbaş Hayvan Islahı " Projesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli, Proje Teknik Eleman alımı yapılacaktır.

Müracaatlar 08 Haziran 2016  tarihi mesai bitimine kadar İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü'ne şahsen yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Mülakat sınavı 09 Haziran 2016 tarihinde saat 09:30'da Denizli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün toplantı salonunda yapılacaktır.

Projede İstihdam Edilecek Proje Teknik Elemanının Nitelikleri şöyle sıralandı: T.C. Vatandaşı olması. Türkiye'de bulunan üniversiteler ile bunlara denkliği kabul edilen yurtdışında kurulu üniversitelerin ziraat fakültesi hayvansal üretim zootekni bölümü, veteriner fakülteleri, meslek yüksekokullarının hayvancılık bölümleri ile veteriner sağlık teknikerliği mezunu, veteriner sağlık ziraat teknisyeni (hayvancılık alanı) mezunları olması. Askerlikle ilişkisinin bulunmaması veya en az 12 (on iki) ay tecilli olması. Arazi çalışmalarını yürütmeye engel halinin bulunmaması. Yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş olması. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması (projede kullanabileceği bir araca sahip olması tercih sebebidir). Projenin yürütüleceği il veya ilçede ikamet etmesi tercih sebebidir.

Başvuruda İstenecek Belgeler: Müracaat dilekçesi, Diploma veya çıkış belgesinin tasdikli sureti, Nüfus Cüzdan fotokopisi, Askerlikle ilgili durumunu gösterir belge, İkametgâh belgesi Sürücü belgesi, Özgeçmiş, varsa yüksek lisans, doktora mezuniyet belgesinin tasdikli sureti, Sabıka kaydı belgesi, Sağlık raporu olarak belirlendi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.