Denizli Sosyal Yardımlar Vakfı Personel Alımı

Denizli Sosyal Yardımlar Vakfı Personel Alımı

Denizli Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürlüğü Personel Alım ilanı 05 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 08 Haziran 2017 de sona erecektir. Başvuracak adayların Bay Bayan olabilmektedir.

Denizli Valiliği Acıpayam Kaymakamlığı SYDV 3 kişi işçi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup başvuru son tarih 08 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuracakları ilan adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı yoktur.

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Denizli işçi müracaat edecek adaylarda 3 kişi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip, 18 Yaşını bitirmiş 45 Yaşından büyük olmayan ve En az İlkokul mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış) Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile başvurmak istedikleri İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü personel alımına başvuracak adaylar Denizli de ikamet edecek olup son 08 Haziran 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.