Denizli/Çivril Belediyesi Personel Alımı

Denizli/Çivril Belediyesi Personel Alımı

Denizli/Çivril Belediye Başkanlığı sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Alınacak personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 31 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Denizli/Çivril Belediye Başkanlığı sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Alınacak personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 31 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Çivril Belediye Başkanlığından yayımlanan ilana göre 1 kişi veteriner hekim ve 1 kişi harita mühendisi olarak sözleşmeli olarak istihdam edilecektir. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihi ile 31 Ocak 2017 tarihleri arası mesai saatinde saat 16:00’a kadar başvurular alınacaktır. Denizli iş ilanları kariyer.

Harita Mühendisi için Başvuru Şartları : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 657 sayılı Devlet memurları kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olma, görevinin devamlı yapmasına engel sağlık problemi olmaması, görevinin gereği yazılım programlarını bilmek, sosyal güvenlik kuruluşlarından emeklilik veya yaşlılık gibi her hangi bir aylık almıyor olması gerekmektedir. 657 sayılı Devlet memurları kanunun 130’dan 148’e kadar maddeler halinde yüz kızartıcı nedenlerden dolayı 6 aydan fazla hapis yatmamış olması ve bunun yanı sıra devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlara ihtisas, zimmet, hırsızlık, dolandırıcılık, inancı kötüye koruma, iflas, sahtecilik ve istihlak kaçakçılığı haricinde kamu kurum ve kuruluşlarında ihaleye fesat karıştırma gibi suçlardan devlet sırlarını açığa vurma suçlarından her hangi bir şekilde hükümlü bulunmamak.

Veteriner Hekimlik için Başvuru Şartları : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, görevinin gereği ilgili programları biliyor olmak, Devlet memurları kanununun 48. Maddesi gereği belirtilen şartları taşıyor olma, 657 sayılı devlet memurları kanunun 130’uncu maddesinden 148’inci maddesine kadar belirtilen şartlara haiz olması gerekmektedir. Yukarıda harita mühendislerinin başvuru şartları aynen veteriner hekimleri içinde geçerlidir.

Başvuru Sırasında İstenecek Belgeler : Öğrenim durumu aslı veya noter onaylı fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi, başvuru dilekçesi, erkek adaylar için terhis belgesi, tam teşekkülü devlet hastanesinden sağlık raporu, adli sicil kaydı, özgeçmişi ve 2 adet fotoğraf, yerleşim yeri belgesi ve başka kurum veya kuruluşta çalışmadığına dair beyanı ile başvuruda buluna bilecekler.

Başvuru : Başvuracak adaylar şahsen 30 Ocak 2017 ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Çivril Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne yukarıda saydığımız belgeleriyle gitmeleri gerekmektedir. Adaylar sözlü sınava tabi tutulacak olup mesleki, genel kültür, kavrayış, temsil kabiliyeti, mesleğe uygunluk ve ifade yönünde bilgiye sahip olup olmadığı değerlendirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.