DESKİ Büro Memur Alımı

DESKİ Büro Memur Alımı

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Büro Memuru (İdari İşler) 10 Mart 2017 de ilanı yayınladı. İşe alım İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvurular başladığından adayların 20 Mart 2017 başvuru son tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

DESKİ’ ye alınacak engelli statüsünde olup 1 kişi alınacaktır. İşin içeriği daimi ve tam süreli olarak belirtilmiştir. Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası Sahibi Olanlar başvuruda bulunabilir.

Denizli İş İlanları Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Engelli Memur 1 kişi için şartlar: Ortaokul (Lise ve Dengi) olması Engelli 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olması gerekmektedir. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir. Başvuracak Adaylar için çalışma adresi Pamukkale Denizli olarak belirtilmiştir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi, Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır.

Alım İŞKUR üzerinden yapılacağı üzere Profil statüsü aktif olanlar ve Bu ilana sadece Kişisel Durumu Engelli olanlar başvurabilir. Başvurmak için 00003636909 iş ilan no ile Şahsen DESKİ adresine yapabilir veya İnternet web adresinden başvuruda buluna bilirler.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinde puan sıralaması ile başlayarak talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, Mumur talebinde bulunan kamu kuruluşları ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşlar tarafından adaylara yazılı bir şekilde bildirilecektir.

Başvuracak adaylar Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü istihdam edilecektir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 20 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.