Devlet Demir Yolları İşçi Alımı

Devlet Demir Yolları İşçi Alımı

Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 23 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adayların engelli statüde yer alması gerekmektedir.

Devlet Demir Yolları Manisa, Bilecik ve Bitlis Engelli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Demiryolu Bakım Onarım işçisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Devlet Demir Yolları Manisa, Bilecik ve Bitlis Engelli İşçi alacağını 3 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi olması 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olması gerekmektedir. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir. Başvuracak Adaylar TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Noter huzurunda kura çekim tarihi 22 Mart 2017 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Manisa için : iş kur ilan 00003589109 numarası ile 23 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar Bilecik için : iş kur ilan 00003589142 numarası ile 23 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar Bitlis için : iş kur ilan 00003589158 numarası ile 23 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Devlet Demir Yolları Bilecik, Manisa ve Bitlis’e istihdam edilecektir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 23 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.