Devlet Demir Yolları TCDD Engelli Personel Alımı

Devlet Demir Yolları TCDD Engelli Personel Alımı

Devlet Demir Yolları Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alım ilanı 20 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 29 Eylül 2017 de sona erecektir. Alınacak Personel Konya adresinde çalışacaktır.

Devlet Demir Yolları Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü Konya Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 29 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet İş Kurumu üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Alımlar Noter kurası ile 31 Ekim 2017 tarih ve saat 10: da yapılacağı üzere Sözlü sınavı 07 Kasım 2017 tarihinde saat 10.00 da TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Merkezi Sınav Kapsamında Alınacak Adaylar için 29 Ekim 2017 tarihinde başvurularını iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Mekaniker Lokomotifçi için İlkokul ve lise mezun adaylar olması gerek. İş Kurumu 00004016120 numarası ile iş kurumuna yapılacaktır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.