Devlet Demiryolları Kadrolu İşçi Alımı Sona Eriyor! En Az Lise

Devlet Demiryolları Kadrolu İşçi Alımı Sona Eriyor! En Az Lise

TCDD kamu işçisi alımlarına başvurular yarın tamamlanıyor. İşte TCDD kamu personeli işçi alımı süreci ve tüm şartların yer aldığı haberimiz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları “TCDD” İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından KADROLU İŞÇİ ALIMINDA sürecin sonuna gelindi. TCDD daimi işçi alımı için başvurulara dair tüm detaylar bu yazımızda. TCDD daimi 25 demiryolu trafik operatörü alımı yapıyor. İşte TCDD daimi işçi alımı başvuru şartları ve tüm detaylar.

TCDD personel alımı 2021 başvuruları

TCDD personel alımı için başvurular 25 Ekim 2021 tarihine kadar İŞKUR’dan yapılabilir. Adaylar ALO 170 numaralı hattan da başvurularını yapabilirler. İŞKUR başvuru numarası: 00006357028'dir.

devlet-demiryollari.jpg

TCDD personel alımı İŞKUR (Genel Şartlar)

Demiryolu Trafik Kontrolörü sanat kolunda işe alınacak adaylar İSTANBUL il sınırlarında bulunan TCDD işyerlerinde çalıştırılacaktır.

  • İşgücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 46 yaşından gün almamış olmak,
  • İlan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihi itibarıyla meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik, Makine, Motor, Mekatronik bölümleri ile meslek yüksekokullarının Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik, Makine, Motor, Mekatronik programları ve denklik grubunda yer alan bölüm ve programların birinden mezun olmak. Lisans mezunu olarak gelenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
  • Talebin son başvuru tarihi itibarıyla kent içi raylı sistemlerde 3 yıl tren sürücüsü (Tren Makinisti, Tramvay/Metro Sürücüsü (Vatman)) veya 2 yıl trafik kontrolörü (Demiryolu Trafik Kontrolörü, Trafik Baş Kontrolörü (Demiryolu), Kent İçi Raylı Sistemler Trafik Kontrolörü) olarak çalışmış olma şartı aranmaktadır.

TCDD işçi alımı başvuru belgeleri

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı belgesi,
  • Öğrenim belgesi fotokopisi,
  • Askerlik durum belgesi,
  • Yerleşim Yeri (İkametgah) ve Diğer Adres Belgesi
  • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü,
  • İş Talep Bilgi Formu istenmektedir.

TCDD işçi alımı başvuru kılavuzunu hemen inceleyebilirsiniz. TIKLA HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tcdd-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum