Devlet Hava Meydanları 126 Memur Alımı 2017

Devlet Hava Meydanları 126 Memur Alımı 2017

Devlet Hava Meydanları 126 Kamu Personel Alımı 22 Mayıs 2017 de ilanı yayınladı. Alınacak personeller Şehirlere dağılım yapılacak olup liste aşağıdadır. Başvurular 22 Mayıs 2017 de başlamış olup 09 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir.

Devlet Hava Meydanları 126 Personel alacağını 22 Mayıs 2017 de açıkladı. Başvurular başlamış olup 09 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda KPSS 70 puan olan adaylar başvuru yapabilecektir. Başvuracak adaylar 09 Haziran 2017 mesai bitimine kadar DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında olacak şekilde şahsen veya posta yoluyla başvuracaklardır.

Başvuru yeri ve şekli: Başvuru süresi 22 Mayıs 2017 tarihinde başlayacak ve 09 Haziran 2017 günü mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında olacak şekilde şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Postadaki gecikmelerden dolayı kuruluş sorumlu olmayacaktır. Sınav sonuçları Kurumun resmi internet adresinde duyurulacak ve kazanan adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır. Son başvuru tarihi saat 17.30’dan sonra Kuruluşa intikal eden başvurular kabul edilmeyecektir. Alınacak Personeller aşağıda bulunan şehirlere dağılımı yapılacaktır.

Başvuracak Adaylardan istenen belgeler: Yüksek Öğrenim diploması veya bitirme belgesinin fotokopisi, 4,5x6 ebadında 2 adet vesikalık fotoğraf, KPSS sınav sonuç belgesinin çıktısı, Başvuru sırasında son beş yıl içerisinde, İngilizce dilinde YDS/ e-YDS sınavından en az 70 puan almış olmak veya ÖSYM Başkanlığı tarafından 25 Şubat 2016 tarihinde yayımlanan eşdeğerlik tablosunda belirlenen yabancı dil bilgisine sahip olduğunu gösterir belge. 22 Mayıs 2012 tarihinden sonraki belgeler geçerlidir. (Sadece Aday Stajyer Hava Trafik Kontrolörü için başvuranlar) Aday Başvuru Formu. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Adli Sicil Kaydı Beyanı, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Bilgisayar ortamında doldurulup renkli fotoğraf yapıştırılarak 3 nüsha halinde imzalı olarak gönderilecektir.

Başvuru yeri ve şekli: Başvuru süresi 22 Mayıs 2017 tarihinde başlayacak ve 09 Haziran 2017 günü mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında olacak şekilde şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Postadaki gecikmelerden dolayı kuruluş sorumlu olmayacaktır. Sınav sonuçları Kurumun resmi internet adresinde duyurulacak ve kazanan adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır. Son başvuru tarihi saat 17.30’dan sonra Kuruluşa intikal eden başvurular kabul dilmeyecektir.

Adaylarda aranan bazı şartlar: T.C. vatandaşı olmak, 4 yıllık fakülte veya 4 yıllık yüksek okul mezunu olmak. İlan edilen KPSSP3 puan türünden 70 ve daha üzeri puan aldığını belgelemek ve Güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. Başvuru sırasında son beş yıl içerisinde, İngilizce dilinde YDS/e-YDS sınavından en az 70 puan almış olmak veya bu puana denk ÖSYM Başkanlığı tarafından 25 Şubat 2016 tarihinde yayımlanan eşdeğerlik tablosunda belirlenen yabancı dil belgesine sahip olmak.

Başvuracakların belirtilen tarih 09 Haziran 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Şehirlere dağıtım yapılarak istihdam edilecek olup Şahsen veya posta yolu ile başvuru yapılabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum