Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 5 Personel Alımı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 5 Personel Alımı

28 Eylül 2016 Tarihinde Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 5 Hukuk Müşavirliği Avukat Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 07 Ekim 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından 29 Eylül 2016 tarihinde 5 Avukat alım ilanı yayınlandı. Hukuk Müşavirliği ve Avukatlık Sınav ve Atama için 2 (iki) Merkez. 3 (üç) Taşrada (İstanbul Atatürk Havalimanı) istihdam edilecektir.

Başvurular Başvuru Formu ve istenen belgelerle birlikte 12 Nisan 2016 tarihi ile 28 Nisan 2016 tarihleri arasında DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. 5 avukat Adayları için KPSS (B) Grubu kadrolar için yapılan 22 Mayıs 2016 tarihli Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan geçerlidir.

Başvuracak adaylardan istenecek belgeler: Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneği (eğitimini yurt dışında tamamlamış olan kırın diploma denklik belgesinin aslı veya onaylı örneği), Avukatlık ruhsatnamesinin aslı veya onaylı örneği, Üç adet vesikalık fotoğraf, 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan KPSS (B) grubu sonuç belgesi bilgisayar çıktısı, Nüfus Cüzdanı Sureli ve Özgeçmiş son başvuru tarihine mesai bitimine kadar Kuruma teslim edilmesi şarttır. Ankara iş ilanları kariyer.

Sınava katılacakların sınav konuları: Anayasa Hukuku. Medeni Hukuk. Borçlar Hukuku. Ticaret Hukuku. Medeni Usul Hukuku. İcra ve İflas Hukuku. İdare Hukuku. İdari Yargılama Hukuku. Ceza Hukuku. Ceza Usul Hukuku. İş Hukuku konularına ilişkin bilgi düzeyi. Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü. Liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu. Özgü veni. İkna kabiliyeti ve inandırıcılığı. Genel yetenek ve genel kültürü. Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.