Devlet Hava Meydanları KPSS Atama Duyurusu Yayımlandı

Devlet Hava Meydanları KPSS Atama Duyurusu Yayımlandı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Genel Müdürlüğü DHMİ bünyesinde KPSS 2021/1 ikinci yerleştirme duyurusu yayımlandı. İşte detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 2021/1 merkezi yerleştirmesi atama duyurusunun ikincisi yapıldı. DHMİ memur atama duyurusunda şunlara yer verildi. KPSS 2021/1 Merkezi Yerleştirmesi sonucu DHMİ emrine yerleştirilen ve arşiv araştırması tamamlanan adayların isimleri ve atandıkları yerlere ilişkin liste belli olduğu belirtildi.

dhmi-atama.jpg

DHMİ memur atama son günü

Ataması yapılan personel 8 Kasım 2021 tarihi mesai bitimine kadar atandıkları görev yerlerine başlayış yapmaları gerekmekte olup herhangi bir Kamu Kurum veya Kuruluşunda görev yapanların görev yaptıkları Kurum veya Kuruluştan istifa ederek ayrılış yapmaları gerekmektedir. İstifa etmeden ve istifası onaylanmadan ayrılış yapan personelin DHMİ’ye başlayışı yapılmayacaktır.

DHMİ KPSS ataması askerde olanlarla ilgili durum

Askerde olan veya arşiv araştırması tamamlanmayan adayların atamaları yapılamamıştır. Bu durumda olan adayların askerlik bitimi veya arşiv araştırması tamamlandığında atamaları yapılacaktır.

personel.jpg

DHMİ ataması yapılanlar

Ataması yapılan personellerin herhangi bir Vakıflar Bankası Şubesinde maaş hesabı açtırmaları ve IBAN numaralarını göreve başlayacakları birime bildirmeleri gerekmektedir. İşte ataması yapılanlar:

DHMİ atama listesi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.