Devlet Malzeme Ofisi 10 Kamu Personel Alımı

Devlet Malzeme Ofisi 10 Kamu Personel Alımı

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) 22 Mart 2017 de kamu personel alımı Kariyer ilanı yayınladı. Alınacak personeller Ofis işletme müdürlüğünde görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 31 Mart 2017 tarihinde sona erecektir.

Açıklanan ilanda Lise mezunu ve KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecektir. Devlet Malzeme Ofisi 5 kişi Matbaa Teknisyeni ve 5 kişide Baskı Sonrası Operatörü olmak üzere toplam 10 kişi istihdam edilecektir. Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personeller Kocaeli adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 31 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003662850 Matbaa Teknisyeni ve 00003662906 ile Baskı sonrası Operatörü başvuru yapabileceklerdir.

Matbaa Teknisyeni 5 kişi için şartlar: Ortaöğretim (Lise) ve Dengi Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP94 puanından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Sürekli form baskı makinelerinde basılan çok nüshalı işlerin harmanlanması, ofset sistemli sürekli form ve tabaka baskı makinelerinde basılacak matbuaların baskısını ve bunun yanı sıra diğer verilecek görevleri yapmak üzere operatör alınacaktır. Tercihen alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak (belgelendirmek koşuluyla) Meslek lisesi Matbaa bölümü (ofset baskı) mezunu olmak, işin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmaması gerekmektedir. 00003662850 ile başvuru yapabilirler.

Baskı Sonrası Operatörü 5 kişi için şartlar: Lise Mezun adaylar başvuru yapabileceklerdir. KPSS P94 puan türünden 60 puanı olan adaylar başvura bilirler. Klasör Atölyemizde mevcut PCV Kaplama Makineleri, PVC Cep Kayrak ve Etiket Makinesi, Kenar, Köşe Koruma Rayı Çakma Makinesi ve Mekanizma ve Aksesuarları Çakma makinelerinde çalışmak ve diğer verilecek görevleri yapmak üzere Operatör alınacaktır. Tercihen alanında 2 yıl tecrübe sahibi olması (belgelendirmesi gerekmektedir.) Meslek lisesi Matbaa bölümü (Baskı Sonrası) mezunu olmak, İşin niteliğinin gerektirdiği üzere bedensel ve zihinsel engeli bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Başvuracaklar 00003662906 no ile başvuru yapabilirler.

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş adaylar başvura bilir.

Alınacak Açıktan personeller İşyeri Hekimi tarafından İlk İşe Giriş Muayeneleri yapılacaktır. Sağlık durumunun yapacağı işe uygun olmadığı belirlenenler işe başlatılmayacaktır. Meslek Hastalıkları Hastanesinde yaptırılacak tahlil ve tetkiklerin masraflar İşletme tarafından karşılanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.