Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Sanatçı Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Sanatçı Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından Sözleşmeli Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 07 Kasım 2016 ve 09 Kasım 2016 da sona erecektir.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 4 kişi Sözleşmeli Sanatçı alınacağı 3 kişi Bale Sanatçısı (Kordöbale) 1 kişi Orkestra sanatçısı (Piyano) olmak üzere toplam dört 4 kişi istihdam edileceği açıklandı.

3 kişi Bale Sanatçısı (kordöbale) için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuvarların bale bölümünden en az lise düzeyinde mezun olmaları ya da lisans düzeyinde öğrenimine devem ediyor olmaları şartı aranıyor.

Başvurularda 3 Kişi Bale Sanatçısı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi İle birlikte en geç 09 Kasım 2016 Çarşamba gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir. Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No 20 Ulus ANKARA

1kişi Orkestra Sanatçısı (Piyano) için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvurularda 1 Kişi Orkestra Sanatçısı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi İle birlikte en geç 07 Kasım 2016 Pazartesi gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir. Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No 20 Ulus ANKARA

3 kişi Bale Sanatçısı (Kordöbale) alım ilan klavuzunu incelemek için Tıklayınız.

1 kişi Orkestra Sanatçısı (Piyano) alım ilan klavuzunu incelemek için Tıklayınız.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.