Devlet Personel Başkanlığı Staj Duyurusu

Devlet Personel Başkanlığı Staj Duyurusu

Devlet Personel Başkanlığı 23 Haziran 2017 tarihinde staj duyurusu yayınladı. Staj için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2017 olarak açıklandı. Başvurular Devlet Personel Başkanlığı mail adresine e-posta gönderilerek yapılacaktır. İşte Devlet Personel Başkanl

Devlet Personel Başkanlığı lisans öğrencileri için 23 Haziran 2017 tarihinde staj duyurusu yayınladı. Devlet Personel Başkanlığı stajı 7 Ağustos tarihinde başlayacak olup 18 Ağustos tarihinde sona erecektir. Staj yeri Ankara olarak açıklanmıştır.

Staja başvuru yapmak isteyen adaylar 10 Temmuz’a kadar istenen belgelerle birlikte staj@dpb.gov.tr adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.

İstenilen belgeler; Staj Başvuru Formu, Kendilerince yazılacak ve 2 sayfayı geçmeyecek niyet mektubunu, Aldıkları dersleri ve not durumlarını gösterir belgeyi (transkript), Öğrenci belgesini, Nüfus cüzdanı örneği ve Vesikalık fotoğrafı gerekmektedir.

Programa dahil edilecek stajyer sayısı 10 asil ve 5 yedek olarak belirtilmiştir. Programa katılacak öğrencilerin, İ.İ.B.F, S.B.F, Hukuk, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve bunlara denkliği kabul edilen branşlardan birinde lisans öğrenimi görüyor olması gerekmektedir. Mezun adayların başvuruları kabul edilmemektedir.

Stajyer katılımcılar ücretini ödemek kaydıyla yemekhaneden ve ücretsiz olarak servislerden faydalanabilirler. Programı başarıyla tamamlayan adaylar “Katılım Belgesi” almaya hak kazanacaktır. Stajyer katılımcılar için mesai saatleri 10:00-17:00 saatleri olarak belirtilmiştir. Stajyer katılımcılara herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı stajyer duyurusuna ulaşmak için tıklayınız.

Stajyer başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.