Devlet Su İşleri Sözleşmeli-Kadrolu 78 Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Devlet Su İşleri Sözleşmeli-Kadrolu 78 Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Devlet Su İşleri DSİ 2022 yılı memur alımı başvuruları sözleşmeli ve kadrolu kontenjanlar için başladı. DSİ kamu personel alımı başvuruları bu yazımızda.

İŞ İLANLARI KARİYER olarak Devlet Su İşleri “DSİ” memur alımı için başvurular iki farkı ilan kapsamında başladı. Sözleşmeli ve kadrolu DSİ memur atama başvuruları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

dsi-personel-alimi.jpg

Devlet Su İşleri Memur alımı kontenjanları

DSİ sözleşmeli 8 memur alımı,

DSİ Kadrolu 70 Memur Alımı olmak üzere 78 kadro için süreç başladı.

DSİ sözleşmeli 8 memur alımı branşları

Ağ Uzmanı (2 kişi-Tam Zamanlı): 2 katına kadar (22 Bin 926 TL),

Sistem Uzmanı (2 kişi-Tam Zamanlı): 2 katına kadar (22 Bin 926 TL),

Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı (1 kişi- Tam Zamanlı): 3 katına kadar (34 Bin 464 TL),

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı (3 kişi- Tam Zamanlı): 3 katına kadar (34 Bin 464 TL) maaş verilecektir.

Sözleşmeli bilişim personel alımı başvuru mezuniyetleri: Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik ve endüstri bölümlerinden veya fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları başvuru yapabilir.

DSİ Kadrolu 70 Memur Alımı

Devlet Su İşleri DSİ bünyesinde 30 il için yeni kontenjanlara başvurular başladı. DSİ 30 şehir için yeni kadrolara 70 memur alımı 17 Ocak itibarıyla alınmaya başladı. 2022 yılı memur atama başvuru şartları, il kontenjanları ve başvuru süreci başladı.

DSİ 70 personel alımı illeri ve branşları

Ağrı, Amasya, Ardahan, Balıkesir, Bilecik, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hakkâri, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Mardin, Osmaniye, Rize, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Van, Yalova, Yozgat illerinde toplam 70 kadroya atama yapılacak.

İnşaat Mühendisi alımı, Elektrik Mühendisi veya Elektrik - Elektronik Mühendisi alımı, Makine Mühendisi alımı, Meteoroloji Mühendisi alımı, Harita Mühendisi veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi veya Geomatik Mühendisi alımı, Jeofizik Mühendisi alımı, Ziraat Mühendisi alımı, Jeoloji Mühendisi veya Hidrojeoloji Mühendisi  alımı, Bilgisayar Mühendisi veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisi alımı, Maden Mühendisi alımı olmak üzere 70 kadro var.

DSİ 70 memur alımı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/dsi-personel-alimi.20220104124344.pdf

Başvuru ekranı.

DSİ 8 memur alımı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı: https://isilanlarikariyer.com/d/file/dsi-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum