Devlet Su İşleri XIX Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

Devlet Su İşleri XIX Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

Devlet Su İşleri XIX Bölge Müdürlüğü İşçi Alım ilanı 05 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 14 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar İlkokul Mezun olması gerek.

Devlet Su İşleri XIX Bölge Müdürlüğü Sözleşmeli işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) işçisi Eski Hükümlü Sivas olarak istihdam edileceği açıklandı.

1 kişi Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) işçi için şartlar: İlkokul mezun olması ve İş Sağlığı Ve Güvenliği  Eğitim sertifikasına Sahip olmak. Enerji Yönetim Sistemi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak. 4857 İş Kanunu Hakları sözleşmesi yapılacaktır. Başvuracaklar İŞKUR İnternet üzerinden veya Şahsen 14 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar 00003880174 iş ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 02 Ağustos 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 saatleri arasında Sivas D.S.İ  19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Toplantı Salonunda Yapılacak.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan Başvuru Kabul edilecektir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya Devlet memuru olmaya engel bir suçtan hüküm giyenlerden cezasını infaz kurumlarında tamamlayanları, cezası ertelenenleri,  koşullu salıverilenleri; özel kanunlarda belirtilen şartlardan dolayı istihdam olanağı bulunmayanları; ömür boyu kamu hizmetlerinden yasaklı bulunanlardan, Cumhuriyet Başsavcılığından alınan salıverilen hükümlülere ait durum bildirme formu ile durumlarını belgelendirmek veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Sivas istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.