Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı

Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt DİKA Dicle Kalkınma Ajansı Başkanlığı 1 İç Denetçi, 1 Hukuk Müşaviri ve 10 Uzman Personel Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 29 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt illerinde hizmet yürüten kurum toplam 12 kişi istihdam edecek. Alınacak personeller ise 1 kişi iç denetçi, 1 kişi hukuk müşaviri ve 10 kişi uzman olarak alınacaktır. Başvurular 29 Ocak 2016 tarihine kadar istenen belgelerle beraber kurumun internet sitesinde başvuru formu doldurularak yapılacaktır. Başvurular alındıktan sonra 5 Şubat 2016 tarihinde sözlü sınava hak kazananlar açıklanacaktır.

İç Denetçi alımı için: Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslar-arası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge plânlama ile mühendislik dallarından mezun olmak. Kamuda denetim elemanı olarak en az 10 yıl çalışmış olmak. Yabancı dil sınavından İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak.

Hukuk Müşaviri alımı için: Hukuk fakültesi mezunu olmak. Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak şart.

Uzman personel alımı için: hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge plânlama ile mühendislik dallarından mezun olmak. Son 5 yıl içerisinde Yabancı dil sınavından İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak. KPSS ilgili puan türlerinden en az 80 puan almış olmak şart.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.