Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınlandı. Sağlık Personeli (Hemşire) Olarak 5 Kişi KPSS Puan Sıralamasına Göre Açıktan Atama Olarak Alınacak.

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınlandı. Sağlık Personeli (Hemşire) Olarak 5 Kişi KPSS Puan Sıralamasına Göre Açıktan Atama Olarak Alınacak. Adayların 2014 KPSS (B) grubu KPSS P3 puan sırası esas alınmak kaydıyla yazılı ve / veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonda 5 (beş) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Genel şartlar: Türk Vatandaşı olmak, 657 sayılı Kanun’un 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya tecilli olmak, 657 Sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur).

Dicle Üniversitesi hemşire alımı için: İlgili alan lisans mezunu olmak. Ayrıca bir üniversite hastanesinde en az 2 yıllık deneyimi olmak şartı var.

Başvurularda istenen belgeler: Başvuru Dilekçesi, 1 Adet vesikalık fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılmak üzere), Öz geçmiş, Mezuniyet Belgesinin onaylı sureti, Nüfus Cüzdanı örneği, 2014 KPSS sonuç belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır). Başvurular 26 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.