Diriliş Ertuğrul 50.Bölüme Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 50.Bölüme Ertuğrul

Yayınlandığı günden bu yana Çarşamba akşamları izleyicileri TRT 1 ekranlarına kilitleyen Diriliş Ertuğrul bu akşam 50. Bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitleyecek

Yayınlandığı günden bu yana Çarşamba akşamları izleyicileri TRT 1 ekranlarına kilitleyen Diriliş Ertuğrul bu akşam 50. Bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitleyecek.

Diriliş Ertuğrul 49. Bölüme, Gümüştekin ve Aytolun’un entrikaları damga vurmuştu. 49.Bölümde Ertuğrul Gümüştekin ile yüz yüze gelerek Gümüştekin’in boğazına kılıcını dayamış tüm ahali önünde hain olduğu imasında bulunmuştu. Bu görüntüyü gören, Ertuğrul’un ağabeyi ve Kayıların Boy Beyi  Gündoğdu ortamın daha da sertleşmesine müsaade etmeyerek duruma müdahil olmuştu. Bu olanlar sonrasında Gümüştekin ve kardeşi Aytolun Dodurga Beyi Korkut Beyi zehirleme kararını alır ve uygularlar. Gümüştekin ve Aytolun’un yaptığı plan başarı ile uygulanır ve Aytolun Korkut Beyi zehirleyerek öldürme teşebbüsünde bulunur. Aynı zehirden kendisi de az içip zehirleme olayını Korkut Beyin hizmetçisi Banı Çiçek’in yaptığını söyler. Aytol’un planı çok güzel bir şekilde işler. Zehirlenme sonrası Korkut Bey ölür, Aytolun kurtulur. Korkut Bey’in zehirlenme haberi ateşli oğlan Tuğtekin’e verilir. Tuğtekin bu haberle sarsılır ve düğün gecesi babasını kaybeder. Babasını kaybedince ateşli oğlan Tuğtekin Banı Çiçek’i öldürmeye kalkar ancak zehirlenme olayından şüphelenen Ertuğrul  buna engel olur.

49.Bölümü soluk soluğa izleyen Diriliş Ertuğrul tutkunları 50.Bölümü merakla bekliyorlar. 50.Bölüme Ertuğrul’un planı damga vuracak. Gümüştekin ve Aytol’un planı eksiz işlerken Ertuğrul o planı bozacak hamlede bulunur. Ertuğrul ateşli oğlan Tuğtekin ile karşı karşıya gelir. Banı çiçek’i öldürmesine müsaade etmeyen Ertuğrul, Tuğtekin tarafından düşman ilan edilir ve kılıçlar çekilir. 50.Bölüm’ün en sürpriz sahnesi ise Turgut ve Bamsı’nın birbirine girmesi. 50. Bölümde oba ateş üstündedir. Herkes safını belli eder. Ertuğrul’un planı Banı Çiçek’in öldürülmesine engel olacak mı? Ertuğrul Gümüştekin ve Aytolun’un ipliğini pazara çıkarmaya bir adım daha yaklaşır. TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul bu akşam yeni bölümü ile saat 20:00 itibarıyla TRT 1 ekranlarında olacak.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.