Dışişleri Bakanlığı 3 Sözleşmeli Sekreter alımı

Dışişleri Bakanlığı 3 Sözleşmeli Sekreter alımı

Brüksel Başkonsolosluğu, Hortum ve Oslo Büyükelçilikleri 3 Sözleşmeli Sekreter 26 Eylül 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular, 26 Eylül 2016 tarihinde başlayacak olup 20 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

Brüksel Başkonsolosluğu 1 Sözleşmeli Sekreter alımı şartları: Başvuracak aday Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak, En az lise veya dengi okulları ile eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığı ’nca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak, Çok iyi derecede Fransızca ve Türkçe bilmek Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek ve her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek. KPSS Şartı aranmamakta olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan katılabilir başvuru son tarih 20 Ekim 2016 olarak belirlenmiştir. Brüksel iş ilanları kariyer.

Hartum Büyükelçiliği 1 sözleşmeli Sekreter alımı şartları: Özgeçmiş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sınav tarihi itibariyle 46 yaşından gün almamış olmak, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığı ’nca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak ve Çok iyi derecede Arapça ve Türkçe bilmek. KPSS şartı aranmamakta olup başvuru son tarih 13 Ekim 2016 olarak belirlenmiştir.

Oslo Büyükelçiliği 1 sözleşmeli Sekreter alımı şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sınav tarihi itibariyle 46 yaşından gün almamış olmak, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak Çok iyi derecede Norveççe ve Türkçe bilmek (İngilizce bilmek tercih sebebidir), Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek, Norveç’ te daimi oturma çalışma iznine (permanent oppholdstillatelse) sahip olmak. KPSS şartı aranmamakta olup başvuru son tarih 10 Ekim 2016 olarak belirlenmiştir.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.