Dışişleri Bakanlığı En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında Türkiye Cumhuriyeti Montreal Başkonsolosluğu’nda görevlendirmek üzere sözleşmeli memur alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 13 Eylül 2017 olarak belirtildi. Adaylarda aranan şa...

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında T.C. Montreal Başkonsolosluğu’nda görevlendirilmek üzere 1 adet sözleşmeli sekreter alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvurular son başvuru tarihi olan 13 Eylül 2017 tarihine kadar istenilen belgelerle beraber Montreal Başkonsolosluğu’na posta veya şahsen yapılacaktır. Postayla yapılan başvurularda postadan dolayı yaşanan gecikmelerle gelen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; başvuru dilekçesi, özgeçmiş, Türk pasaportunun aslı veya onaylı sureti, kimlik fotokopisi veya onaylı sureti, diploma aslı veya onaylı sureti, erkekler için askerlik terhis belgesi ve vesikalık fotoğraf olarak belirtilmiştir.

Sözleşmeli Sekreter alımı için adaylarda aranan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olmak, en az lise veya dengi okullardan mezun olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak olarak belirtilmiştir.

Ayrıca başvuru yapacak olan adayların erkekler için askerliğini yapmış olması, her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmaması, çok iyi derecede Fransızca ve Türkçe bilmesi, bilgisayar ve daktiloyu iyi derecede kullanabilmesi gerekmektedir.

En az lise mezunu sözleşmeli sekreter alımı tam ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.