Diyarbakır Hazro SYDV Personel Alımı

Diyarbakır Hazro SYDV Personel Alımı

SYDV Diyarbakır Hazro Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 22 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Diyarbakır İli Hazro İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Büro Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 22 Temmuz 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 25 Temmuz 2016 tarihine sona erecektir.

Diyarbakır Hazro  SYDV Büro Görevlisi alımı için ; Bilgisayar Sertifikası ve (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop vb.) iyi derecede kullanım bilgisine sahip olmak, B sınıfı ehliyet , Diyarbakır ili içinde ikamet ediyor olmak , 18 yaşını doldurmuş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak gibi bazı temel şartlar arandı.

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak , medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak , kamu haklarından mahrum bulunmamak, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, üniversitelerin 4 yıllık fakülte mezun olmak ve Geçerli olan (2015-2016) Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları da adaylarda aranan şartlar olarak SYDV’nin yayınladığı ilanda belirtildi.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.