Diyarbakır Hozro 1 Personel Alım İlanı

Diyarbakır Hozro 1 Personel Alım İlanı

Diyarbakır Hozro 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Hozro Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Büro Görevlisi alacak olup başvuru son tarih 20 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır.

Diyarbakır Hozro 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Hozro Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Büro Görevlisi alacak olup başvuru son tarih 20 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır. Diyarbakır Hozro 1 Personel İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar Diyarbakır İl ve İlçelerinde İkamet etmesi ve 35 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.

Müraacat edecek adaylarda 1 kişi için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını bitirmiş olması ve 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakülte mezun olması, Diyarbakır il veya ilçelerinde ikamet etmesi, Bilgisayar Sertifikası ve iyi derecede kullanım bilgisine sahip olması tercih sebebidir. Sürücü belgesi B Sınıfı Ehliyete sahip olması veya işe alındıktan sonra 1 yıl içerisinde B sınıfı Ehliyet alma taahhüdünde bulunması gerekmektedir. Askerlikle ilişkisi olmaması ve Geçerli olan (2015 2016) Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olması şart.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, KPSS Sonuç Belge fotokopisi, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi, varsa B sınıfı ehliyet belgesi ve Özgeçmiş ile birlikte evraklarını Diyarbakır Hozro Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Büro Görevlisi alımına başvuracak adaylar Diyarbakır Hozroda ikamet edecek olup sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması ve son 20 Ekim 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Diyarbakır İş İlanları Kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.