Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2016

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2016

19 Şubat 2016 Tarihinde DOĞAKA T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı Yayınladı. 1 (bir) İç Denetçi, 3 (üç) Uzman, 1 (bir) Destek Personel alımı yapılacaktır.

T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 19 Şubat 2016 tarihinde personel alımı yapılacağını duyurdu. Toplam 5 kişi alacak olan DOĞAKA iç denetçi, destek personeli ve 3 kişi uzman istihdam edecek. Başvurular 10 – 21 Mart 2016 tarihleri arasında kurumun internet sitesinden online olarak yapılacaktır. Kurum tarafından yapılacak olan sınav ise 28-29 Mart 2016 tarihlerinde yapılacaktır.

Destek personeli alımı için: İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri Ön lisans veya lisans düzeyinde mezun olmak. Kamu kesimi, özel kesim Bankacılık, Bütçe uygulamaları, Finansman, Kamu muhasebesi, Kamu alımları, Şartname ve sözleşme hazırlanması, Kamu ihaleleri konularda belgelendirilebilecek şekilde en az 5 (beş) yıl fiilen başarılı olarak çalışmış olmak.

Uzman alımı için: Hukuk, işletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, sosyoloji, istatistik, mimarlık mühendislik dalları, matematik, şehir ve bölge planlama bölümü mezunu olmak. KPDS-YDS-ÜDS’den İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak. KPSS’den mezun oldukları öğrenim dalları itibariyle en az 80 puan almış olmak.

İç Denetçi Alımı için: Hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge plânlama ile mühendislik dallarından mezun olmak, son 5 yılda kamu personeli yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavında (KPDS-YDS-ÜDS) İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak.  Kamuda en az 10 (on) yıl denetim pozisyonlarında çalışmış olmak.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.