Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Personel Alımı

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Personel Alımı

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçici olarak 6 ay süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylarda aranan şartlar haberimizde

Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünce personel istihdam edileceği duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Diğer Hayvan Yetiştiricileri Ve Tarım İşçileri unvanıyla kamu işçisi olarak Geçici süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003841259 iş ilan numarası ile Adana Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Diğer Hayvan Yetiştiricileri Ve Tarım İşçileri alımı için; adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. İlana başvuracak adaylarda KPSS puan şartı aranmaktadır. İlana başvurmak için 2016 KPSSP94 puan türünden en az 60 puana sahip olmak gerekmektedir.

Adaylar tarla bitkileri deneme, seyretme, çapalama, sulama, gübreleme vs. işlerde ve hayvancılık işletmesinde hayvan bakım ve ahırların temizliği gibi işlerde çalıştırılacaktır. Çalışma süresi 6 ay olarak belirtilmiştir. Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

İlanda ikametgah şartı da yer almaktadır. Tercih edilen ikamet ilçeleri Adana’nın ilçeleri olarak açıklanmıştır. Çalışma adresi Doğankent ve Hacıali İşletmesi Adana’dır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.