Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından personel alım ilanı yayımlandı. İlana başvuracak adaylar 05 – 14 Temmuz 2017 tarihlerinde mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmekte. Başvurular 08:00 – 18:00 arası belirtilen tarihlerde alınmaktadır…

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından Devlet Personel Başkanlığında yayımlanan personel alım ilanına 2 destek personeli – 5 Uzman ve 1 iç denetçi alınacağı duyuruldu.

Başvuruda bulunacak adaylar kurumun resmi internet sitesindeki başvuru belgelerini 14 Temmuz 2017 tarihi ve 18:00’a kadar elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylar başvuru belgelerini Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına bizzat veya posta yolu ile “ şerefiye Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No 25- 65100 ipek yolu /Van adresine yapılmaktadır. Başvurularda uzatma yapılmayacağı anılan tarih ve saatten sonra postada veya şahsi başvurusu gecikenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuruda bulunan adaylar Van – Muş – Hakkari ve Bitlis (DAKA) illerinde istihdam edilecek olup takım çalışma ruhuna yatkın, analatik düşünebilen, işe uyum sağlayabilen, iletişim becerisine sahip, seyahat engeli bulunmayan kişiler arasından seçilecektir.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel alımına ilişkin olarak Devlet Personel Başkanlığının yayımlamış olduğu ilana ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.