Doğu Marmara ve Güney Ege Kalkınma Ajansı Memur Alımı Mayıs 2017

Doğu Marmara ve Güney Ege Kalkınma Ajansı Memur Alımı Mayıs 2017

Doğu Marmara ve Güney Ege Kalkınma Ajansı 24 Mayıs 2017 de Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Şehirler Aşağıda belirtilmiştir. Başvurular Güney Ege için 12 Haziran ile 16 Haziran arasında ve Doğu Marmara için 09 Haziran 16 Haziran tarihleri arasında

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere 14 kişi uzman personel, 1 kişi destek personeli ve 1 kişi İç Denetçi alınacaktır. Başvurular 09 Haziran 2017 ile 16 Haziran 2017 tarihleri arasında Doğu Marmara Kalkınma Ajansına şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

Güney Ege Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere 1 kişi Bilgi İşlem Sorumlusu, 1 kişi Hukuk Müşaviri ve 1 kişi İç Denetçi alınacaktır. Başvurular 12 Haziran 2017 ile 16 Haziran 2017 tarihleri arasında Güney Ege Kalkınma Ajansına şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

Doğu Marmara Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova adreslerine alınacak. Güney Ege Aydın, Denizli ve Muğla adreslerine alım yapılacaktır. Adaylardan istenen dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan 14 (on iki) Uzman Personel, 1 (üç) Destek Personeli, 2 (iki) iç denetçi, 1 (bir) Hukuk Müşaviri ve 1 (bir) Bilgi İşlem Sorumlusu alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Üniversitelerin İktisat, Maliye, İşletme, Kamu yönetimi, Çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, Sosyoloji, Şehir ve bölge planlama ve Mimarlık mühendislik bölümleri 4 yıllık mezun olmaları gerekmektedir. Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya en az bir yıl erteletmiş olduğunu belgelemek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 04/ 05 Temmuz 2015, 22/ 29 Mayıs 2016, 21/ 27/ 28 Mayıs 2017, tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuruda gerekli belgeler: 4,5x6 ebadında 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş, bir tanesi İş Talep Formuna yapıştırılmış), Nüfus Cüzdanı Sureti veya T. C. Kimlik Kartı fotokopisi, Adli Sicil Kaydına dair Cumhuriyet Savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış belgenin aslı veya www.turkiye.gov.tr üzerinden alınmış barkodlu örneği olması gerekmektedir.

Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti, KPSS puanıyla başvuracak adaylar için, 04/ 05 Temmuz 2015, 22/ 29 Mayıs 2016, 21/ 27/ 28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında belirtilen alanlarda ilgili puan türlerinden yine yukarıda belirtilen yeterli puan aldıklarını gösterir barkodlu veya doğrulama kodunu içerir belge olması şart.

Başvuracak adayların sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 16 Haziran 2017 günü saat 18.00'ye kadar Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:72/A 41040 İzmit / KOCAELİ ve Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Pamukkale Teknokent Çamlaraltı Mh. Hüseyin Yılmaz Cd. No:67 B Blok Kat:2 20070 Pamukkale/ Denizli adresine elden teslim etmeleri veya bu tarihe kadar belirtilen adrese ulaşmak kaydıyla posta veya kargo yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum