Dokuz Eylül Üniversitesi 11 Hemşire Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi 11 Hemşire Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alım 17 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuracak adaylar sözleşmeli 11 Hemşire için son ...

Başvuracak adaylar sözleşmeli 11 Hemşire için son 02 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 11 kişi Sözleşmeli Hemşire olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak Hemşirelerin Bütçe gideri Özel Bütçeden karşılanacaktır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Sağlık 4/B Sözleşmeli Personel alımı için şartlar: Yüksek öğrenim kurumlarının Lisans Hemşirelik bölümü mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması. Taksirli suçlar hariç olmak üzere affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmaması, Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak. Erkek adayların Askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Alınacak Sözleşmeli Hemşire olacağı üzere 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Başvuran adaylar için 2016 KPSS P3 grubu puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, 2016 KPSS P3 sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İzmir iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.