Dokuz Eylül Üniversitesi 60 Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi 60 Personel Alımı

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi 60 personel alımı için ilan yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 18 Haziran 2017 olarak belirtilmiştir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi 53 hemşire ve 7 sağlık teknikeri istihdam edecektir.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, 53 hemşire ve 7 sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 60 personel istihdam edecektir.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylar 18 Haziran 2017 tarihine kadar nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi internet sitesinde yayınlanan ekli başvuru dilekçesini doldurarak Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi İnsan Kaynakları birimine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak istenen adaylarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir: Son bir yıldır herhangi bir kurumda sözleşmeli personel olarak çalışmamış olması, erkek adayların askerlik görevini fiilen yapmış olması olarak belirtilmiştir. 53 Hemşire alımında, lisans hemşirelik mezunu olmak ve 2016 KPSSP3 puan türüne sahip olmak gerekirken; 7 sağlık teknikeri alımında, önlisans ameliyathane hizmetleri bölümü mezunu olmak ve 2016 KPSSP3 puan türüne sahip olmak gerekmektedir.

Ayrıca, 657 sayılı kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıması, nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuran adaylar arasında gerçekleştirilecek olan KPSS puan sıralaması, başvuru sürecinin bitiminden 5 iş günü içinde Dokuz Eylül Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Kişilerin göreve başlayabilmesi için gerekli olan belgeler de yine aynı internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek olup gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.