Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alım İlanı Yayınlandı. 1 Kişi Destek Personeli 2 Kişi Avukat Olarak İstihdam Edileceği Açıklandı. Destek Personeli Alımı Başvurusu 24 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alım İlanı Yayınlandı. 1 Kişi Destek Personeli 2 Kişi Avukat Olarak İstihdam Edileceği Açıklandı. Destek Personeli Alımı Başvurusu 24 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Erecek. Avukat alımı başvuruları ise 30 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek.

Avukat alımı için: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış KPSSP3 puan türünden 70 almış olmak. Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak. Avukat kadrosu için başvuru tarihinin son günü itibariyle avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak.

Giriş Sınavı İçin Başvuruda İstenen Belgeler: Başvuru Formu ( üniversitenin web sitesinden temin edilebilecektir.), Üç adet vesikalık fotoğraf, KPSS (B) sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, Özgeçmiş, Avukatlık ruhsatnamesinin onaylı örneği. Başvurular Personel Dairesi Başkanlığına 13 Mayıs 2016 - 30 Mayıs 2016 tarihleri arasında şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Destek Personeli alımı için: 2014 yılında yapılmış KPSS sınavından 2014 KPSSP3 sınav sonuç belgesine sahip olmak, 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. Maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kamu kurumunda sözleşmeli personel (657-4B) olarak çalışmamış olmak. Yükseköğretim Kurumlarının Personel İşleri ve/veya İnsan Kaynakları bölümlerinde, kalite çalışmaları, anket tasarım, anket uygulama, veri girişi ve raporlama alanlarında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak, hizmet süresini SGK Hizmet Dökümü ve Çalışma Belgesi ile belgelendirebiliyor olmak.

Sosyal sorumluluk projelerinde görev almış ve bunu belgelendirebiliyor olmak. SPSS (Statistical Package for the Social Sciences) İstatistiksel Analiz Programı konusunda eğitim almış ve ilgili programı kullanarak çalışmalar yapmış olmak ve bunu belgelendirebiliyor olmak. MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği belgesine sahip olmak. Kalite Yönetimi Eğitimi almış ve bunu belgelendirebiliyor olmak şart.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.