Donanma Komutanlığı Müdürlüğü Personel Alımı 2017

Donanma Komutanlığı Müdürlüğü Personel Alımı 2017

Donanma Komutanlığı Müdürlüğü Lise Mezun 15 Mayıs 2017 de personel alımı ilanı yayınladı. Alınacak personel Kocaeli adresine görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 24 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS P94 60 puan olması gerekmektedir.

Donanma Komutanlığı Müdürlüğünün başvuruları 15 Mayıs itibariyle başlamış olup 24 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu ve KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecektir. Donanma Komutanlığı Müdürlüğü alınacak işçiler için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Kocaeli adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 24 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003773153 başvuru yapabileceklerdir.

Çocuk Gelişim Elemanı 1 kişi için şartlar: Lise Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puanından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa dayalı toplu iş sözleşmesi hakları verilir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Donanma Komutanlığı Kreş ve Gündüz Bakım Evi Müdürlüğü Kocaeli Personel Alımına başvuracaklar merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 24 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup iş kurumu üzerinden veya şahsen başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum